Vizyonumuz

İnsanların hayatlarına dokunarak, mutlu müşteriler yaratmak

Misyonumuz

Bugün hep gülümse! sloganıyla çıktığımız çikolata yolculuğumuzda, farklılıklar yaratarak, damaklarda ve akıllarda kalıcı tatlar bırakmak için çalışıyoruz.

Logomuz

5 parçadan oluşan kalp logomuz; Mutluluk, Kalite, Güven, Ekip Ruhu, Müşteri odaklılık sembolü olarak kabul ettiğimiz değerlerimizi temsil etmektedir.

Değerlerimiz

GÜVEN

Sergilediğimiz açık ve dürüst yaklaşımla, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın haklı güvenini kazanmak ve bunu sürdürebilmek için çalışırız. Verdiğimiz taahhütleri zamanında yerine getirir, her zaman her konuda güven verici profesyonel yaklaşımlar sergileriz.

KALİTE

Belçika'nın en eski kakao kavurma alanlarında üretilen ve Batı Afrika'nın en iyi ve sürdürülebilir kakao çekirdeklerinden üretilen Callebaut Finest Belgian Chocolate tarifleri size 100 yıllık çikolata yapımının bir sonucu olan tadı ve kaliteyi sunmaktadır. İşte tamda bunun için sizin damak zevkinize güveniyor ve Callebaut’tan vazgeçmiyoruz.

                            Tia

                       Chocolate

MUTLULUK

‘Bugün hep gülümse’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, önceliğimiz sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu. Bunun için yaptığımız her ürüne sevgimizi katmakla başlarız işe. Yeniliklere her zaman açık olur, değişimin gerekliliklerini çekinmeden uygularız ki kapınızı her çaldığımızda farklı tatlarla yeni gülümsemelere sebep olmak için.

EKİP RUHU

Birlikte çalışmanın ve iletişimin gücüne inanırız. "Biz bilinci" duygusu ile ekibin bir parçası olarak, ortak akıl doğrultusunda, saygı, sevgi ve sorumlulukla hareket ederiz. Bilgi, beceri ve tecrübemizi harmanlayarak tecrübelerimizi birbirimizle ve tüm paydaşlarımızla paylaşırız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına önem veririz. "Mutlu Müşteriler" ilkesi ile hareket ederek, taahhütlerimizi hızlı ve zamanında yerine getirir, sorunlara etkili çözümler üretiriz.